Aktuality
Předprázdninový výlet na Osiku
- 25.06.2026 20:44
- Dnes jsme se se žáky 1., 2. a 3. tříd vydali na příjemný pěší výlet na Osiku.
Po cestě jsme si užili krásné počasí a společně jsme dorazili k Bistru u trati, kde jsme se občerstvili a doplnili energii. Poté následovalo osvěžení v rybníku, které děti nadšeně uvítaly. Po odpočinku jsme pokračovali na železniční zastávku v Albeři, odkud jsme se svezli zpět do Bystřice naší krásnou úzkokolejkou.
- Zpět na seznam článků
Nejnovější články